Як вважалося раніше, працювати з точність RTK в полі могли собі дозволити одиниці через велику вартість обладнання для отримання поправок. Але, в той же час, кожний агро виробник хотів забезпечити найвищу точність при виконання польових операцій для економії ресурсів. 

З плином часу технології стали більш доступними, тому сьогодні ми можемо запропонувати Вам можливість працювати з точністю в декілька сантиметрів для виконання будь-яких операцій: від оранки навесні до міжрядної прополки влітку та збирання врожаю в кінці сезону.

Компанія TERSUS є провідним постачальником рішень GNSS RTK.

Інженери компанії були першопроходьцями в розробці продуктів GNSS для підтримки високочастотних додатків позиціонування.

Продукти TERSUS включають в себе плати та приймачі GNSS RTK & PPK OEM, а також інтегровані рішення, такі як геодезичний приймач David GNSS, система Oscar RTK, система MatrixRTK та системи інерціальної навігації з підтримкою GNSS.

В цьому році ми, , команда "АГ ПРОСТИР"можемо запропонувати реалізацію проекту з впровадження RTK-технології в Вашому господарстві за ДУЖЕ доступною ціною.

Встановивши універсальну базову станцію TERSUS GeoBee, Ви зможете весь сезон працювати в полі з мінімальними похибками між проходами.

tersus gnss tractor

GeoBee - спеціалізоване та економічно ефективне рішення для передачі та отримання Ntrip поправок.

TERSUS GeoBee відкриває користувачам можливість передавати поправки в реальному часі (RTK) через Інтернет (Ethernet або 2G / 3G / 4G) простим та зручним способом, просто використовуючи SIM-карту або кабель Ethernet без статичної IP- адреси.

Оцініть усі переваги використання технології RTK з GeoBee:

  • Мінімізуйте перекриття між проходами техніки;
  • Забезпечте повторюваність проведеня операцій з року в рік;
  • Мінімізуйте похибки при автоматичному відключенні секцій агрегатів (сівалки, обприскувача);
  • Використвуйте найвищу точність при обмірі полів, складанні завдань для техніки, дронів та ін.;
  • Станьте власником джерела поправок та відмовтеся від платних підписок;
  • Оцініть можливість продажу поправок сусіднім господарствам; 
  • Користуйтеся можливістю використовувати ресурсозберігаючі технології, такі як Strip Till або міжрядну прополку;   

Ознайомитись з можливостями та параметрами TERSUS GeoBee детальніше Ви можете за цим ПОСИЛАННЯМ

Для отримання поправок на техніці необхідно використовувати модем, оснащений сім-картою з доступом до мобільного Інтернету (GPRS) та GPS приймач, розблокований до рівня RTK.

На базі нашої компанії був розроблений універсальний модем ProSteer RTK для безперебійного отримання поправок. Він оснащений 2-ма сім-картами, які автоматично будуть переключатися між собою в залежності від якості покриття.

Потужна GSM антена забезпечить постійний зв'язок там, де його немає на Вашому телефоні.

ProSteer RTK green

В комплексі, використовуючи базову станцію TERSUS GeoBee і модем ProSteer RTKВи отримаєте гнучкий, універсальний, а гоголвне -  доступний за ціною інструмент для рішення повсякденних задач в полі з найвищою точністю. 

 

Наші спеціалісти з радістю проконсультують Вас із можливостей цих продуктів, допоможуть встановити та налаштувати їх у Вашому господарстві.

Зацікавились? Телефонуйте +38 (068) 202 74 72  або замовте зворотній дзвінок.