Ось і закінчився гарантійний термін обслуговування придбаного Вами автопілоту, підрулюючого пристрою або системи внесення матеріалів, інакше кажучи, - системи відключення форсунок на обприскувачі або відключення висівних апаратів сівалки.

Ви пам’ятаєте перші дні, коли ці системи були тільки-но встановлені на Вашу техніку. Пригадуєте, як Ваші механізатори з острахом дивилися на обладнання, навіть боялись його вмикати? Їх так лякала складність встановлених систем. Але пройшов рік, механізатори освоїли роботу з системами точного землеробства та вже не представляють собі роботу без них, навіть інколи відмовляючись виходити в поле з неполагодженим обладнанням. За цей час механізатори, інженери, агрономи навчились самостійно усувати дрібні недоліки систем точного землеробства, розуміючи, що після виходу в поле вже не буде часу очікувати на сервісну службу, щоб «сервісники» усунули якусь банальну неполадку, наприклад, «перепрошивку» приймача або налаштування частоти супутників GPS.

Але якщо в полі на ремонт та налаштування часу немає зовсім, то в період між польовими роботами, наприклад, пізньої осені або в кінці зими, цього часу вистачає. Як правило, в цей час в господарствах проводять ремонт та технічне обслуговування тракторів, обприскувачів, а також навісного обладнання: сівалок, культиваторів та ін., готуючи їх до весни. Але чогось деякі агро виробники не вважають за необхідність зробити сервісне обслуговування своїм системам точного землеробства та системам диференційного внесення.

Чому так відбувається? Бо вкоренилося поняття: «Перше завдання – вигнати трактор в поле, а якщо вийде з ладу навігація, то роботу закінчимо по маркеру». Або: «Сівалка повинна вийти в поле, а якщо не працює автоматичне відключення висіву, то досіємо вручну». Ось основна причина, по якій технічному обслуговуванню техніки приділяють більше уваги, ніж сервісу додаткового обладнання, яке дозволяє покращити якість польових операцій.

 

IMG 20190904 110711 

Повністю оцінити вартість втрат, які будуть виникати при поломці обладнання, може тільки власник агробізнесу. Бо це він заплатив немалі гроші за встановлене обладнання.

Щоб мінімізувати наслідки зупинки під час польових робіт, компанія «АГ Простір» пропонує підписати сервісних Договір на технічне обслуговування систем точного землеробства.

Цей Договір включає в себе:

  • передсезонне сервісне обслуговування, до якого входить перелік робіт з фіксованими цінами;
  • аварійне обслуговування, де ціна формується з розрахунку транспортних витрат та вартості однієї людино-години праці інженера.

Найбільшою ж перевагою компанії «АГ Простір» є те, що дев’ятирічний  досвід роботи з системами GPS навігації дозволяє нам обслуговувати обладнання різних виробників, таких як: Trimble, John Deere, Topcon, Raven, Ag Leader, Hexagon, PrecisionPlanting, Graham та ін.

 

IMG 20190904 143304

 

Звертайтесь до компанії «АГ Простір» і ми візьмемо на себе роботи із забезпечення працездатності Вашого обладнання, починаючи з підрулюючого пристрою та закінчуючи системами передачі даних та систем контролю внесення посівного матеріалу та хімії.

Іванов В.В.