Сьогодні будемо ести розмову про корисне й вигідне одразу.

Компанією "Торговий Дім "Насіння", лідером на рынку дистрибуції засобів захисту рослин та насіння в Україні, в 2015 році було створено проект IField. Це проект нового формату Агроцентрів, в рамках якого кожен клієнт має змогу не тільки оглядати демділянки, але й замовляти демонстраційне застосування того чи іншого продукту.

Відмінна риса в тому, що це можуть бути спеціально змодельовані умови, наприклад, підвищені норми засобів захисту рослин у зв`язку із переростанням бур`янів, більше раннє або пізнє застосування і т.і. Тобто концепцію роботи побудовано за принципом «а що, якщо буде так, а якщо ситуація вийде за межі звичних стандартів?».

Проект оснащений спеціальною дрібноділянковою технікою – селекційною сівалкою, селекційним комбайном, спеціальним дрібноділянковим оприскувачем.  Цей парк техніки було придбано в рамках сумісного проекту співробітництва компаній «Торговий Дім «Насіння»,  BASF та KWS.

Розмову ведемо з Олександром Романюком – керівником демонстраційного центру ТОВ «Торговий Дім «Насіння» (с.Самгородок, Козятинський р-н, Вінницька область).

 «На наших ділянках ми сіємо як широкорядні просапні культури, так і ті культури, що сіються суцільним способом. Для просапних культур ми використовуємо сівалку Haldrup з висівним апаратом Monosem. Одразу виникла необхідність змінювати норму висіву. Цю сівалку ми дообладнали моторами Graham, що дало нам можливість за долі секунди змінювати норму висіву, а також контролювати норму висіву по кожному рядку. Я розповім, як ми її використовували: спочатку у нас налаштування сівалки було механічне. Це займало дуже багато часу, що було вкрай нераціонально.

Зараз з електромоторами Graham ми за допомогою планшета провертаємо висівні апарати, на диски присмоктується насіння та з першого сантиметру руху трактора ми вже сіємо зерно. Між ділянками довжиною в 10 м у нас є 2 м проїзної доріжки. При проїзді цієї доріжки ми можемо перемикати норму висіву у межах з 65 до 105 тисяч. Відповідно, це дозволяє так посіяти 3 ділянки з 4-кратним повторенням та різною нормою висіву – 65, 85 та 105 тисяч. Таке переобладнання моторами Graham дозволяє швидко змінювати норму висіву без зупинки і тим самим прискорювати усі терміни посіву.

 

5

 

Пересіви відсутні, витримується завдана норма. Коли одразу ми працювали з механічним приводом, то основною проблемою було банальне висипання насіння по полю, що вело до дуже небанальних збитків. Відбувались перевитрати насіння, а вони повністю відсутні. Сівалка посіяла та вимкнулася на потрібній точці.

Я раджу усім агро виробникам таке переобладнання – все просто, ясно, чітко. І якщо в 21 столітті ми повинні жити з новими технологіями, то будемо їх застосовувати. Адже вони дозволяють за якомога менший час обробити якомога більше площі.

Вибираючи компанію для переобладнання нашої сівалки такими електромоторами, ми звернулись до компанії «АГ Простір», бо це найдосвідченіша компанія з установки такого виду обладнання та є офіційним дистриб`ютором американського заводу Gaham Electric Planter в Україні.

Вибиравши співпрацю з «АГ Простір», ми отримали:

  • відмінну якість та точність обладнання;
  • готові рішення задач будь-якої складності:
  • оптимальні ціни;
  • системне сервісне обслуговування;
  • економію коштів та ресурсів (ПММ, ЗЗР, добрива, посівний матеріал);
  • підвищення робочого ресурсу операторів техніки;
  • задоволення від легкості/простоти роботи!»

Отримати більш детальну інформацію Ви можете, звернувшись до компанії «АГ Простір».

Зустрінемось в полях України!