Як показує досвід, ще досить мало хто з агровиробників економить на перекриттях та пропусках, хоча завдяки розумному переобладнанню обприскувачів можна отримати вражаючий ефект – економія на засобах захисту – до 20% в залежності від ширини штанги обприскувача і конфігурації поля.

Але попит на такі послуги вже є. Тому модернізуються як вітчизняні, так і імпортні агрегати, бо придбання нової одиниці техніки є економічно недоцільним перед початком виконання польових робіт.

Якщо ж розбиратися на практиці, то маємо такі вихідні дані.

У ФГ Прогрес (Одеська обл., Тарутинський р-н, с. Вознесенка Друга) цілий рік в неробочому стані простоював самохідний обприскувач  CASE IH SPX 3310 2007 року випуску.

Причиною простою було те, що в агрегату почали відмовляти не просто деталі, а цілі вузли – клапани секцій, проводка живлення, припинила працювати система виливу і т.і., а вчасно зреагувати на ці поломки  та позбутися їх не було можливості. Тому обприскувач поставили в ангар.

Перед початком сезону деяка компанія-підрядник усунула несправності, відремонтувавши деякі механізми та проводку.

Тут необхідно зазначити те, що це господарство знаходиться майже на кордоні з іншою державою та дуже віддалене від великих населених пунктів з розвиненою інфраструктурою. Тому здійснювати сервісні та ремонтні роботи їм погоджуються  далеко на всі компанії-підрядники.

Для компанії «АГ Простір» далека відстань – не перепона. Наша команда змогла його оживити, встановивши автоматичне відключення норми та секцій та внесення робочої рідини. 

Також на обприскувач був встановлений сучасний монітор та система контролю виливу робочої рідини,  завдяки чому на обприскувачі з’явилася  базова навігація.

 

Додатково агрегат був оснащений системою контролю виливу та відключенням секцій.

Замовляйте модернізацію обприскувача та почніть економити вже сьогодні!

Переобладнання обприскувача - це:

 
  • Встановлення та зміна необхідної норми виливу оператором прямо з кабіни; 
  • Автоматичне підтримання норми виливу за рахунок використання швидкості від GPS; 
  • Автоматичний контроль роботи секцій обприскувача: посекційне відключення на перекриттях  - уникнення опіків та огріхів згідно даних GPS;
  • Картографування оброблених ділянок поля; 
  • Фіксація обробленої площі та часу початку/закінчення роботи, простоїв – карта фактичного внесення;
  • Зручність обприскування клинів та ділянок різної конфігурації;
  • Економія ЗЗР – до 20% за рахунок ефективного розподілення робочого розчину по площі. 

Ми пропонуємо модернізувати Ваш обприскувач і відчути всі переваги автоматизації при оптимальних витратах і ГАРАНТУЄМО додаткову вигоду до 10% з гектару!

Компанія «АГ Простір» пропонує послуги з переобладнання навісних, причіпних та самохідних обприскувачів комплектами автоматичного управління виливом та контролем секцій.

Повна заміна механічної частини управління обприскуванням на електричну, перерозподіл штанги обприскувача.

Ваш Петрович!