Переобладнання сівалок

Переобладнання сівалок обладнанням ТM Graham – ефективний метод підвищення продуктивності та рентабельності агровиробництва.

Системи Graham – це дієве рішення для модернізації сівалок, що окупає себе в короткі терміни. Дообладнання сівалок продуктами компанії Graham дає можливість управляти нормою висіву, контролювати внесення добрив, притискну силу секції сівалки. Все це значно підвищує продуктивність та допомагає оптимізувати процес посіву.

Переобладнання обприскувачів

Компанія «АГ Простір» пропонує послуги з переобладнання обприскувачів.

Дообладнання навісних, причіпних та самохідних обприскувачів комплектами автоматичного управління виливом.

Комплекти для автоматичного контролю норми і секцій обприскування від компанії «АГ Простір» призначені для ефективного внесення добрив та ЗЗР.

Сервісне обслуговування

Компанія «АГ ПРОСТІР» пропонує комплексне сервісне обслуговування систем точного землеробства будь-якого виробника, встановлених на будь-яку техніку.

Ви можете придбати обладнання урізних виробників, але ОБСЛУГОВУВАТИ все це різноманіття ПОВИННА ОДНА СЕРВІСНА СЛУЖБА. ОДИН ВИКОНАВЕЦЬ – ОДИН ВІДПОВІДАЛЬНИЙ.

 

Тренінги

Тренінги – ефективний засіб навчання персоналу. Ми пропонуємо проведення висококваліфікованих тренінгів персоналу з використання обладнання PrecisionPlanting, Trimble, Graham, Tersus. Технічні тонкості, технологія роботи, діагностика неполадок. Інвестуйте в спеціалістів та збільшуйте дохід!

Впровадження RTK

Ми допоможемо реалізувати технологію  RTK в Вашому господарстві. Ви отримаєте можливість виконувати сільськогосподарські операції з найвищою точністю та повторюваністю з року в рік. Ідеально підходить для технології Strip-Till та міжрядної прополки.

Супутникові сигнали

Ми реалізуємо сигнали корекцій OmnistarTrimble RTX і Glonass. Від точності сигналу GPS залежить продуктивність виконуваних операцій. Підвищивши точність роботи техніки, Ви зменшите витрати, а значить – зекономите.

Сервісне обслуговуванняе від компанії «AГ Простір»

Ви придбали спеціалізоване обладнання, а його виробник або представник не запропонував Вам його обслуговування? Нічого страшного! Компанія «AG Prosteer» надає повний пакет сервісних послуг незалежно від того, який виробник чи продавець. Головне, що обслуговувати системи точного землеробства, встановлені на різну техніку, повинні професійні спеціалісти. Адже з кожним днем з урахуванням технічного прогресу все більшої популярності набирає техніка та обладнання із сучасним програмним забезпеченням.

Системи точного землеробства впроваджуються в кожний процес землеробства. Це і посівні роботи, які не виконуються без спеціалізованого обладнання. Для цих процесів фермери використовують сівалки, які регулюютьлся в автоматичному режимі.  Якщо щось працює не в штатному режимі, тоді звертайтеся до нашої компанії та спеціалісти встановлять причину неполадок та вирішать її.

 

Отримати консультацію