Переобладнання сівалок

Переобладнання сівалок обладнанням ТM Graham – ефективний метод підвищення продуктивності та рентабельності агровиробництва.

Системи Graham – це дієве рішення для модернізації сівалок, що окупає себе в короткі терміни. Дообладнання сівалок продуктами компанії Graham дає можливість управляти нормою висіву, контролювати внесення добрив, притискну силу секції сівалки. Все це значно підвищує продуктивність та допомагає оптимізувати процес посіву.

Дообладнання сівалок продуктами компанії Graham дає можливість управляти нормою висіву, контролювати внесення добрив, притискну силу секції сівалки. Все це значно підвищує продуктивність та допомагає оптимізувати процес посіву.

Graham  - універсальне та надійне рішення для контролю норми висіву просапної сівалки.

Система управління просапною сівалкою обладнанням Graham може комплектуватися:

 • електромоторами з редукторами, що поєднані з висіваючими апаратами напряму,  для управління секціями та диференційним внесенням посівного матеріалу;
 • актуаторами Graham FORCE для контролю притискного зусилля по кожному ряду;
 • електромоторами, поєднаними з системою подачі сухих добрив на кожному бачку для управління нормою або диференційного внесення;
 • електросоленоїдами, що контролюють подачу рідких добрив по кожній секції.

Система управління висівом та внесенням добрив Graham дозволяює висівати культури по картах завдань разом з внесенням добрив.

Система Graham  вирішує завдання управління нормою висіву кожного ряду з функцією автоматичного порядного відключення на вже засіяних ділянках та на обсівах поля. При цьому, в системі Graham  може бути включена можливість диференційного посіву та внесення добрив, що буде активна при підключенні до навігаційних систем, встановлених в кабіні трактора.

Graham COMMAND PRO – унікальна безпровідна система з електроприводами на ринку України. Оператор використовує планшет на ОС Android для управління системою. Планшет поєднується з контролером за рахунок Bluetooth з з’єднання. Контролер використовує запатентований швидкісний безпровідний протокол для здійснення комунікацій з кожним рядом сівалки окремо. Єдина проводка на сівалці – живлення електромоторів.

Cистема Graham COMMAND PRO здійснює:

 • індивідуальне автоматичне відключення секцій;
 • порядний контроль змінної норми;
 • компенсацію на поворотах;
 • ручний або автоматичний контроль висіву;
 • контроль якості посіву;
 • звіти по картах фактичного внесення;
 • статистику посіву – двійчаки, пропуски (сингуляція).

Додаткові модулі Graham LIQUID можуть контролювати рідкі, Graham GRANULAR – гранульовані добрива та систему контролю глибини заробки Graham FORCE на одному й тому ж планшеті.

Система контролю глибини посіву Graham FORCE – унікальна електрична система контролю глибини посіву, яка дозволяє замінити механічні або пневматичні елементи притискного зусилля сівалки і пропонує відмінні можливості з контролю глибини висіву насіння, швидкий відгук на зміни постійного значення притиску в ході посіву.

Система Graham FORCE використовує запатентовану систему 100% безпровідних модулів контролю, підключених до електричного актуатору, який має автономну гідраівлічну камеру з електромотором і змінює тиск в камері для приведення в рух 4-х дюймового штоку вгору і вниз. Використовується датчик на колесі копіра для керування глибиною. Виміри проводяться з частотою в декілька тисяч разів за секунду, а циліндр Graham FORCE поставляється з кріпленням для установки на існуючі паралелограмні секції сівалки. Комплекти розроблені для більшості основних типів сівалок та адаптовані під два типи приводів: колісний та електропривід.

Переваги:

 • простий 4-х дюймовий актуатор із 100% безпровідним управлінням;
 • надійні можливості – притискне зусилля до 500 кг;
 • управління з планшету на ОС Android – 100% безпровідна комунікація через Graham COMMAND PRO;
 • індивідуальне управління кожним рядом – миттєва зміна тиску для контролю глибини посіву;
 • без гідрошлангів, без подушок, без пружин;
 • проста установка, універсальність, мінімальна кількість проводів.

Комплект для внесення рідких добрив Graham LIQUID

Система Graham COMMAND PRO пропонує модулі для контролю внесення рідких добрив. Використовуючи  сигнали широко-імпульсної модуляції (ШІМ) соленоїдів по кожному ряду, система Graham COMMAND PRO здатна порядно відключати і контролювати змінну норму внесення рідких добрив.

Потік контролюється установкою безпровідного модуля управління з витратоміром на гідравлічній помпі. Ця норма виливу визначається оператором на екрані планшету системи.

Система Graham COMMAND PRO може контролювати 2 різні змінні норми виливу по картах одночасно. Вона потребує тільки один модуль на кожний насос та по клапану з соленоїдом на кожен рідкий матеріал.

Комплект для внесення гранульованих добрив Graham GRANULAR

Система Graham COMMAND PRO має модулі для внесення гранульованих добрив, де кожна секція внесення контролюється за допомогою електромоторів. Це дозволяє здійснювати контроль безпосередньо на сівалці.

Можливості:

 • контроль норми внесення – посекційно;
 • посекційний контроль – вручну або з використанням карти завдань;
 • контроль забивання секції;
 • датчик об’єму бака.

 

 

 

 

Related Articles

Тренінги

Тренінги

Впровадження RTK

Супутникові сигнали

Отримати консультацію