Новости

Сьогодні будемо ести розмову про корисне й вигідне одразу. Компанією "Торговий Дім "Насіння", лідером на рынку дистрибуції засобів захисту рослин та насіння в Україні, в 2015 році було створен проект IField. Це проект нового формату Агроцентрів, в рамках якого каожен клієнт має змогу не тільки оглядати демоділянки, але й замовляти демонстраційне застосування того чи іншого продукту.

Осінні польові роботи – це величезний комплекс обов’язкових заходів, від якості виконання яких залежить успішність отримання майбутніх врожаїв.

 

В період між польовими роботами в господарствах проводять ремонт та технічне обслуговування тракторів, обприскувачів, а також навісного обладнання – сівалок, культиваторів та ін., готуючи їх до весни.

Будемо вести розмову не про корисність рідких стартових добрив та їх ефективності у порівнянні з гранульованими, а саме про спосіб їх внесення. Адже основний ефект від внесення стратерів залежить не тільки від хімічного складу, але й від локації їх внесення та від швидкості поглинаючих властивостей вирощуваної культури.

Хотите работать в поле с максимальной точностью в 2,5 см? У нас есть решение, которое сможет обеспечить Вам точность RTK по ОЧЕНЬ доступным ценам. Мы стали дилерами TERSUS GNSS!!!

Начиная с 1 декабря 2018 года, вступают в силу новые настройки частот для сигналов Center Point RTX, Range Point RTX. Старые настройки ещё будут действовать до 1 июня 2019 года 

Стартовые удобрения способствуют развитию кукурузы, когда: рост узловых корней приостановлен погодными условиями; затрудненными условиями посева; при повреждениях вредителями или другими факторами. Потери в урожайности могут быть значительно уменьшены, используя стартовые удобрения, в случаях, когда основной причиной неравномерности всходов является невозможность узловых корней получить доступ к достаточному количеству питательных веществ. 

статья о том, как мы оснастили сеялку Great Plains YP 4025F высевающими апаратами vSet2 и электропрводами vDrive от PrecisionPlanting, о первых впечатлениях от использования, плюс економичесский эффект