Новини

СВЯТА ТРИВАЮТЬ ДО 10го ЛЮТОГО 2020 РОКУ!

Скористайтесь акційною пропозицією від компанії "АГ Простір" *

Сьогодні будемо ести розмову про корисне й вигідне одразу. Компанією "Торговий Дім "Насіння", лідером на рынку дистрибуції засобів захисту рослин та насіння в Україні, в 2015 році було створен проект IField. Це проект нового формату Агроцентрів, в рамках якого кожен клієнт має змогу не тільки оглядати демоділянки, але й замовляти демонстраційне застосування того чи іншого продукту.

Осінні польові роботи – це величезний комплекс обов’язкових заходів, від якості виконання яких залежить успішність отримання майбутніх врожаїв.

 

В період між польовими роботами в господарствах проводять ремонт та технічне обслуговування тракторів, обприскувачів, а також навісного обладнання – сівалок, культиваторів та ін., готуючи їх до весни.

Будемо вести розмову не про корисність рідких стартових добрив та їх ефективност у порівнянні з гранульованими, а саме про спосіб їх внесення. Адже основний ефект від внесення стратерів залежить не тільки від хімічного складу, але й від локації їх внесення та від швидкості поглинаючих властивостей вирощуваної культури.

Хочете працювати в полі з максимальною точністю в 2,5 см? У нас є рішення, яке може забезпечити Вам точність RTK за ДУЖЕ доступними цінами. Ми стали дилерами TERSUS GNSS!!!

З 1го грудня 2018 року вступають в дію нові налаштування частот для сигналів  Center Point RTX, Range Point RTX. Старі налаштування будуть діяти до 1го червня 2019 року. 

Стартові добрива сприяють розвитку кукурудзи, коли: ріст вузлових коренів призупинено погодними умовами; важкими умовами посіву; за наявності шкідників та інших факторів. Втрати врожайності можуть бути значно зменшеними при використанні стартових добрив у випадках, коли основною причиною нерівномірності сходів є неможливість вузлових коренів отримати доступ до достатньої кількості поживних речовин.