Новий автопілот AutoProSteer RTK

З лютого цього року компанія АГ «Простір» пропонує комплект інтелектуального автоматичного водіння агро техніки AutoProSteer RTK - універсальне рішення для автоматичного рульового управління з робочою точністю +/- 2,5 см. 

Стенд для тестування та налаштування висівних апаратів SteerMaxSeed

Вітчизняна компанія «АГ Простір» представила новий унікальний стенд для випробувань і налаштувань висівних апаратів просапних сівалок різного виробництва.

Електроприводи Graham завойовують ринок точного землеробства України

Аграрний сезон 2020 року відзначився підвищенням попиту у великої кількості  агровиробників на модернізацію сівалок системою управління висіву Graham COMMAD PRO  американської ТМ Graham.

Просапна сівалка ELVORTI VEGA 8 PROFI з електроприводами Graham

Цього року компанією ELVORTI разом з командою «АГ Простір» (що вже понад 9 років займається впровадженням технологій для точного землеробства) була розроблена модифікована універсальна просапна сівалка VEGA 8 PROFI Automatic Drive з можливістю одночасного внесення рідких та гранульованих добрив.

Запрошуємо на виставку AgroExpo-2020

Дорогі друзі!

Запрошуємо Вас приєднатися разом з нами до всеукраїнської агропромислової виставки «AgroExpo-2020», яка розпочнеться 30 вересня у місті Кропивницькому, де вже традиційно зустрічаються найкращі представники аграрної галузі.

 

"АГ Простір" пропонує послуги з переобладнання обприскувачів

"АГ Простір" пропонує послуги з переобладнання обприскувачів. Дообладнання навісних, причіпних та самохідних обприскувачів комплектами автоматичного управління виливом.

Отримати консультацію