Новини

З лютого цього року компанія АГ «Простір» пропонує комплект інтелектуального автоматичного водіння агро техніки AutoProSteer RTK - універсальне рішення для автоматичного рульового управління з робочою точністю +/- 2,5 см. 

Вітчизняна компанія «АГ Простір» представила новий унікальний стенд для випробувань і налаштувань висівних апаратів просапних сівалок різного виробництва.

Аграрний сезон 2020 року відзначився підвищенням попиту у великої кількості  агровиробників на модернізацію сівалок системою управління висіву Graham COMMAD PRO  американської ТМ Graham.

Цього року компанією ELVORTI разом з командою «АГ Простір» (що вже понад 9 років займається впровадженням технологій для точного землеробства) була розроблена модифікована універсальна просапна сівалка VEGA 8 PROFI Automatic Drive з можливістю одночасного внесення рідких та гранульованих добрив.

Дорогі друзі!

Запрошуємо Вас приєднатися разом з нами до всеукраїнської агропромислової виставки «AgroExpo-2020», яка розпочнеться 30 вересня у місті Кропивницькому, де вже традиційно зустрічаються найкращі представники аграрної галузі.

 

"АГ Простір" пропонує послуги з переобладнання обприскувачів. Дообладнання навісних, причіпних та самохідних обприскувачів комплектами автоматичного управління виливом.

Компанія "АГ Простір" - експерт в галузі інноваційних інженерних рішень рекомендує: точність RTK в кожне господарство!

Компанія "АГ Простір" - експерт в галузі інноваційних інженерних рішень рекомендує: сервіс навігаційного обладнання - це своєчасне виконання польових робіт та гарантія зменшення витрат.

Основні витрати агровиробництва – це посівний матеріал, добрива та засоби захисту рослин. Як правило,  нові моделі самохідних обприскувачів є вже доукомплектованими системами автоматичного контролю виливу робочої рідини та відключення секцій на перекриттях. Але в більшості сільськогосподарських підприємств досі використовуються причіпні обприскувачі з тракторами. 

Кожного року в кінці лютого має місце початок традиційного агро «квесту» «Давайте бігом – нам вже треба сіяти!».  Більшість господарств починає дзвонити в сервісні служби дилерських компаній з благаннями, вимогами, погрозами, інколи – з істериками та замовляннями. 

Перефразуємо одну відому особистість і скажемо: «Посів! Посів! І ще раз посів!». 

Посів займає головне місце в системі агротехнічних заходів. Від якості його проведення залежить якість сходів, ріст і розвиток рослин, і, звичайно, врожай. Тому посівні роботи – це перший головний біль аграрія, який повинен минутися надзвичайно швидко))

Ми відправимо товар в той же день, якщо замовлення здійснене та оплачене до 15:00 (Вам зателефонує менеджер та надішле SMS-повідомлення про відправлення). 

Сьогодні будемо ести розмову про корисне й вигідне одразу. Компанією "Торговий Дім "Насіння", лідером на рынку дистрибуції засобів захисту рослин та насіння в Україні, в 2015 році було створен проект IField. Це проект нового формату Агроцентрів, в рамках якого кожен клієнт має змогу не тільки оглядати демоділянки, але й замовляти демонстраційне застосування того чи іншого продукту.

Осінні польові роботи – це величезний комплекс обов’язкових заходів, від якості виконання яких залежить успішність отримання майбутніх врожаїв.

 

В період між польовими роботами в господарствах проводять ремонт та технічне обслуговування тракторів, обприскувачів, а також навісного обладнання – сівалок, культиваторів та ін., готуючи їх до весни.

Хочете працювати в полі з максимальною точністю в 2,5 см? У нас є рішення, яке може забезпечити Вам точність RTK за ДУЖЕ доступними цінами. Ми стали дилерами TERSUS GNSS!!!

З 1го грудня 2018 року вступають в дію нові налаштування частот для сигналів  Center Point RTX, Range Point RTX. Старі налаштування будуть діяти до 1го червня 2019 року. 

Стартові добрива сприяють розвитку кукурудзи, коли: ріст вузлових коренів призупинено погодними умовами; важкими умовами посіву; за наявності шкідників та інших факторів. Втрати врожайності можуть бути значно зменшеними при використанні стартових добрив у випадках, коли основною причиною нерівномірності сходів є неможливість вузлових коренів отримати доступ до достатньої кількості поживних речовин.