Сервісне обслуговування

Компанія «АГ ПРОСТІР» пропонує комплексне сервісне обслуговування систем точного землеробства будь-якого виробника, встановлених на будь-яку техніку.

Ви можете придбати обладнання урізних виробників, але ОБСЛУГОВУВАТИ все це різноманіття ПОВИННА ОДНА СЕРВІСНА СЛУЖБА. ОДИН ВИКОНАВЕЦЬ – ОДИН ВІДПОВІДАЛЬНИЙ.

 

 ОДИН ВИКОНАВЕЦЬ – ОДИН ВІДПОВІДАЛЬНИЙ

Ви можете придбати обладнання у різних виробників, але ОБСЛУГОВУВАТИ все це різноманіття ПОВИННА ОДНА СЕРВІСНА СЛУЖБА. 

Компанія «АГ ПРОСТІР» пропонує комплексне сервісне обслуговування систем точного землеробства будь-якого виробника, встановлених на будь-яку техніку.

Наша сервісна служба пропонує послуги як по передсезонному профілактичному обслуговуванню, так і з аварійного ремонту такого обладнання: 

  • система автоматичного водіння (автопілот);
  • система допоміжного водіння (підрулюючий пристрій);
  • система диференційного внесення матеріалів (посів, обприскування, розкидання, внесення рідких добрив при посіві);
  • система моніторингу врожайності;
  • система передачі сигналу корекції (одиночна базова станція RТК або мережа базових станцій RТК);
  • система безпровідної передачі даних в офіс й навпаки.

serv tr

Системи точного землеробства стрімко впроваджуються в агро виробництво. Застосування цих систем можна побачити практично при всіх сільськогосподарських процесах – оранка з культивуванням або розкидання з обприскуванням. А при посіві – це взагалі річ незамінна.

Так як системи точного землеробства виконують складні операції, то, відповідно, вони складні самі по собі. І не завжди в господарстві знайдеться достатня кількість спеціалістів, які вміють перед сезоном підготувати обладнання до роботи або відремонтувати його у випадку відмови в полі. Тут навіть не варто нагадувати фермеру про вартість години простою техніки в полі. 

Крім цього, різноманіття систем точного землеробства є настільки великим, що водному господарстві може бути встановлено обладнання від різних постачальників або може бути, що комплекс обладнання був змонтований на техніку різними компаніями-постачальниками. 

Напевно багато фермерів стикалися з такою ситуацією:

сівалка точного висіву з вимикаючимися на пересівах сошниками працює неправильно. Відповідно, фермер викликає сервісників компанії, яка продала йому обладнання на сівалку. Вони приїжджають та виявляють, що сівалка знаходиться в робочому стані, а підрулюючий пристрій не дає даних для вимкнення сошників. Сервісники їдуть, а сівалка як не сіяла, так і не сіє. Виявляється, що вони відключили проводку, яка не належить до підрулюючого пристрою. Повторно викликаються спеціалісти першої компанії, аж поки вся ця команда на заставить сівалку працювати – а вже пройшла купа часу.

Тому необхідний КОМПЛЕКСНИЙ ПІДХІД ДО СЕРВІСНОГО ОБСЛУГОВУВАННЯ

Related Articles

Тренінги

Тренінги

Впровадження RTK

Супутникові сигнали

Сервісне обслуговування від надійної компанії «AG Prosteer»

Ви вирішили оптимізувати роботу у своєму господарстві? Придбали інноваційне обладнання, супутникові системи контролю? А езультату не бачите? Цього ж недостатньо. Обов`язково треба звертатися за професійною допомогою. Наші спеціалісти допоможуть Вам його налаштувати, забезпечити його ефективність. Воно повинно бути сумісним. Компанія «AG Prosteer» є лідером з продажу супутникового обладнання та його сервісного обслуговування. Якщо Ви не розумієте, що відбувається, чому інформація не відображається так як потрібно? На моніторі немає інформації про роботу вашого автопілоту. На моніторі немає інформації про роботу вашого транспорту. На карті немає географічного або просторового відображення кордонів вашого господарства? Тоді Вам подрібно звертатися до нас. Наші професійні співробітники виконають сервісне обслуговування обладнання. Навіть якщо Ви здійснили покупку не в нашій компанії - це не проблема. Наші спеціалісти все рівно допоможуть Вам розібратися та позбавитися від несправностей. 

 

Отримати консультацію