ОДИН ВИКОНАВЕЦЬ – ОДИН ВІДПОВІДАЛЬНИЙ

Ви можете придбати обладнання у різних виробників, але ОБСЛУГОВУВАТИ все це різноманіття ПОВИННА ОДНА СЕРВІСНА СЛУЖБА. 

Компанія «АГ ПРОСТІР» пропонує комплексне сервісне обслуговування систем точного землеробства будь-якого виробника, встановлених на будь-яку техніку.

Наша сервісна служба пропонує послуги як по передсезонному профілактичному обслуговуванню, так і з аварійного ремонту такого обладнання: 

  • система автоматичного водіння (автопілот);
  • система допоміжного водіння (підрулюючий пристрій);
  • система диференційного внесення матеріалів (посів, обприскування, розкидання, внесення рідких добрив при посіві);
  • система моніторингу врожайності;
  • система передачі сигналу корекції (одиночна базова станція RТК або мережа базових станцій RТК);
  • система безпровідної передачі даних в офіс й навпаки.

serv tr

Системи точного землеробства стрімко впроваджуються в агро виробництво. Застосування цих систем можна побачити практично при всіх сільськогосподарських процесах – оранка з культивуванням або розкидання з обприскуванням. А при посіві – це взагалі річ незамінна.

Так як системи точного землеробства виконують складні операції, то, відповідно, вони складні самі по собі. І не завжди в господарстві знайдеться достатня кількість спеціалістів, які вміють перед сезоном підготувати обладнання до роботи або відремонтувати його у випадку відмови в полі. Тут навіть не варто нагадувати фермеру про вартість години простою техніки в полі. 

Крім цього, різноманіття систем точного землеробства є настільки великим, що водному господарстві може бути встановлено обладнання від різних постачальників або може бути, що комплекс обладнання був змонтований на техніку різними компаніями-постачальниками. 

Напевно багато фермерів стикалися з такою ситуацією:

сівалка точного висіву з вимикаючимися на пересівах сошниками працює неправильно. Відповідно, фермер викликає сервісників компанії, яка продала йому обладнання на сівалку. Вони приїжджають та виявляють, що сівалка знаходиться в робочому стані, а підрулюючий пристрій не дає даних для вимкнення сошників. Сервісники їдуть, а сівалка як не сіяла, так і не сіє. Виявляється, що вони відключили проводку, яка не належить до підрулюючого пристрою. Повторно викликаються спеціалісти першої компанії, аж поки вся ця команда на заставить сівалку працювати – а вже пройшла купа часу.

Тому необхідний КОМПЛЕКСНИЙ ПІДХІД ДО СЕРВІСНОГО ОБСЛУГОВУВАННЯ