Електроприводи Graham завойовують ринок точного землеробства України

Аграрний сезон 2020 року відзначився підвищенням попиту у великої кількості  агровиробників на модернізацію сівалок системою управління висіву Graham COMMAD PRO  американської ТМ Graham.

Аграрний сезон 2020 року відзначився підвищенням попиту у великої кількості  агровиробників на модернізацію сівалок системою управління висіву Graham COMMAD PRO  американської ТМ Graham.

Адже все більше аграріїв хочуть бачити реальну економію вже на старті – ОДРАЗУ!

Позаяк система управління висівом Graham COMMAD PRO – унікальна  безпровідна система  з електроприводами на ринку України, ключовими особливостями якої є:

 • індивідуальне автоматичне відключення секцій;
 • контроль змінної норми по кожному ряду;
 • компенсація на поворотах;
 • ручний або автоматичний контроль норми висіву (Rx карти);
 • контроль якості посіву;
 • звіти по картах фактичного внесення;
 • статистика посіву – пропуски, двійчаки, сингуляція.

Відтак, вже виробники техніки прагнуть випускати модернізовані такою системою сівалки прямо з конвеєру.

Віднині, національний виробник агротехніки – завод Ельворті запустив у виробництво просапну сівалку VEGA 8 PROFI Automatic Drive з електроприводами Graham з можливістю одночасного внесення рідких та гранульованих добрив для роботи за традиційною та мінімальною технологіями. І для тих, хто впроваджує технології точного землеробства, сівалка з електроприводами Graham забезпечить дотримання заданої норми, надійність та точність посіву та потребуватиме мінімального технічного обслуговування. 

Приємною новиною для вітчизняних аграріїв є те, що у жовтні 2020 року офіційним Дилером компанії «АГ Простір» з продажу обладнання ТМ Graham стала компанія «Спрейфорс». 

ТОВ «Спрейфорс» спеціалізується на постачанні комплектуючих для обприскувачів відомих світових брендів, обладнанні для внесення рідких мінеральних добрив, надає послуги із переобладнання ґрунтообробної та посівної техніки, а також реалізує індивідуальні замовлення нетипових проектів.

«Спрейфорс» має в своєму  портфелі більше 5000 найменувань продукції, обслуговує більше 1700 господарств по всій території України, активно розширює свою регіональну мережу, яка нараховує  11 представництв по всій території України, здійснює сервісне обслуговування клієнтів та надає допомогу у вирішенні будь-яких технологічних завдань

Від свого імені маємо сподівання на довгу та плідну співпрацю з компанією «Спрейфорс» у якості нашого офіційного Дилера з продажу обладнання Graham та гарантуємо:

 • бездоганну якість та точність обладнання;
 • готові рішення завдань будь-якої складності;
 • системне сервісне обслуговування;
 • збільшення продуктивності;
 • задоволення від легкості й простоти роботи.

 «АГ Простір»  -  ексклюзивний представник Graham Electric Planter, офіційний дилер TERSUS GNSS , розробник універсального модему ProSteer RTK і власник торгової марки AG Prosteer.

Отримати більш детальну інформацію Ви можете звернувшись в компанію «АГ Простір» за тел.: +38/067/ 208 03 81

www.agprosteer.com

Зустрінемось в полях України! 

 

Отримати консультацію